http://www.iuventa-zhk.chemkostavarena.sk/files2/5acgjrzaj6ozvofn.jpg Staršie dorastenky michalovskej Iuventy prehrali v zápase posledného 22. kola najvyššej súťaži v priamom súboji o tretie miesto na pôde HC Tatran Stupava/TJ Strojár Malacky hladko o desať gólov 22:32 (9:15). Zaujímavosťou je, že zápas starších dorasteniek v Stupave sledovalo 425 divákov!!! Vedenia sa síce ujali Michalovčanky, no boli to domáce hráčky, ktoré udávali tempo zápasu. Prvých dvadsať minút sa ešte Iuventa držala, keď na ich sklonku bolo iba 9:8, no polčas domáce vyhrali 15:9 a v druhom už definitívne ovládli priebeh hry. Stupava/Malacky tak v konečnej tabuľke obsadí tretie miesto, starších dorastenkám Iuventy patrí štvrtá priečka. O majstrovi sa rozhodne v nedeľu v priamom súboji Prešov - Trenčín.

HC Tatran Stupava/TJ Strojár Malacky - Iuventa Michalovce 32:22 (15:9)
Pok. hody: 5/2 - 5/3. Vylúčené: 5 - 5, ČK 48. Pustá (Michalovce, za tri vylúčenia). Rozhodovali: Klimko a Balogh. Divákov: 425.
HC TATRAN: Vorzáčková - Huňarová, Halusková 1, Švajdlenková 1, Raffasederová 7, L. Kovácsová 8, Gálová 2, Michálková 2, Kubovičová, Kaláberová, R. Gašpareková, Straková 3, Geisseová, Karásková 5/1, I. Gašpareková 3.
IUVENTA: Hamorská, Hatalová - Pustá 7/2, Hospodárová, Marcinčáková 5/1, Štefaniková 5, Štefánová 3, Ferencová, Gajdošová, Duranková 2, Romančáková.