http://www.iuventa-zhk.chemkostavarena.sk/files2/3wq2qk0z42ywcedh.JPG Mladšie dorastenky michalovskej Iuventy zvíťazili v poslednom kole najvyššej súťaže na horúcej pôde deleného tímu HC Tatran Stupava/TJ Strojár Malacky tesne 22:21, hoci po prvom polčase viedli 15:10. V zápase sa strelecky najviac darilo Simone Rovňákovej, ktorá zaznamenala rovných desať gólov. Zverenky trénera Marcela Vaľa Iuventy počas celých šesťdesiatich minút držali na ihrisku tabuľkového suseda zápas vo svojich rukách. Ich vedenie do polčasu narástlo na päť gólov. V druhom dejstve síce domáce hráčky znížili aj na rozdiel jedného gólu, Michalovčanky si však cenné víťazstvo ustrážili a tým si uhájili aj konečné siedme miesto v tabuľke. Majstrom pri mladších dorastenkách sa stalo družstvo UDHK Nitra, ktoré triumfovalo pred Prešovom, tretia skončila Bytča.

HC Tatran Stupava/TJ Strojár Malacky - Iuventa Michalovce 21:22 (10:15)
Pok. hody: 2/0 - 6/3. Vylúčené: 1 - 5. Rozhodovali: Klimko a Balogh. Divákov: 50.
HC TATRAN: Vorzáčková - Danišová 1, Pírová 2, Baštiová 6, Papajová, Grichová, Švajdlenková 2, Novosadová 4, Bilačiová, L. Tóthová 5, Vlková, Nemčeková 1.
IUVENTA: Hámorská, Petrová - Dynisová, Rácová 4, Romančáková 1, Čižmárová 3, Ožvátová, Čižmariková, J. Rebičová, Pastírová, Dušková 2, Ferencová, Rovňáková 10/3, Miturová, Hospodárová 2.