http://www.iuventa-zhk.chemkostavarena.sk/files2/vf8o0ssymwjhij4g.JPG Staršie dorastenky michalovskej Iuventy zdolali v zápase 19. kola najvyššej súťaže MHK Bytča 36:33 a upevnili si tak tretie miesto v tabuľke. V zaujímavom zápase dvoch popredných celkov tabuľky mali od začiatku navrch domáce hráčky. Tie v prvom polčase viackrát viedli viacgólovým rozdielom (najviac v 10. minúte 6:2, v 23. minúte napríklad 15:12), no záverečné minúty vyšli viac Bytči, ktorej sa podarilo skorigovať na polčasových 17:17 (dokonca sa dvakrát dostala aj do vedenia - 15:16 a 16:17). V druhom polčase mali lepší štart opäť domáce, ktoré si rozhodujúci náskok vypracovali v prvej polovici druhého dejstva. Na jej konci viedli päťgólovým rozdielom 28:23 a náskok už z rúk, aj keď sa k ním Bytča priblížila aj na dva góly (34:32), nepustili. Zverenky trénera Ľuboša Holeja sa v najbližšom dvadsiatom kole predstavia opäť doma, keď v nedeľu 6. mája o 16.00 hod. privítajú v tabuľke druhý HK AS Trenčín.

Iuventa Michalovce - MHK Bytča 36:33 (17:17)
Pok. hody: 2/2 - 2/2. Vylúčené: 0 - 2. Rozhodovali: Milan Harman a Marián Harman. Divákov: 50.
IUVENTA: Hámorská, Muliková - Pustá 5/2, Marcinčáková 5, Štefaniková 6, Štefánová 9, Sabolová 1, Gajdošová 5, Duranková 5.
MHK: Chudovská - Gaňová 2, Kmošenová 3, Leštinová 2, Zahumenská 7, Bačikovská 7/2, Holíncová 3, Zubáňová, Bystrická, Molíková 9.