http://www.iuventa-zhk.chemkostavarena.sk/files2/f2pkrmu8c67sqobu.JPG Mladšie dorastenky michalovskej Iuventy prehrali v stretnutí 18. kola najvyššej súťaže na vlastnej palubovke s tímom HC Sporta Hlohovec/HKM Šurany tesne 26:27. V súboji dvoch tímov okupujúcich stred tabuľky sa oba tímy ťahali o každý jeden gól až do samého záveru. Michalovčanky v 23. minúte viedli 10:8, no dve minúty pred koncom prvého dejstva už bolo 11:12. O vyrovnanie sa sedem sekúnd pred koncom polčasu postarala Veronika Duranková. Úvod druhého dejstva síce vyšiel lepšie hostkám, ktoré rýchlo viedli 14:12, no v 42. minúte už bola vo vedení Iuventa (16:15). V polovici druhého dejstva sa Zemplínčanky, ktoré v priebehu duelu prišli o tri zranené spojky, dostali dvakrát do dvojgólového vedenia (20:18 a 21:19) a zdalo sa, že môžu duel dotiahnúť do víťazného konca. Záver vyrovnaného súboja ale patril hostkám, ktoré napokon zvíťazili gólom z 59:43, o ktorý sa postarala Valéria Kečkéšová 27:26. Zverenky trénera Marcela Vaľa sa najbližšie opäť predstavia doma, keď v sobotu 28. apríla o 14.30 hod. privítajú Bytču.

Iuventa Michalovce - HC Sporta Hlohovec/HKM Šurany 26:27 (12:12)
Pok. hody: 4/4 - 4/3. Vylúčené: 5 - 3, ČK: 33. Sabolová (Michalovce - za tri vylúčenia). Rozhodovali: Daňo a Sabol. Divákov: 50.
IUVENTA: Kováčová, Hatalová, Hamorská - Hlivová, Romančáková 2, D. Holejová, Pastírová, Duranková 6, Ferencová, Gajdošová 4, Sabolová, Tušímová 1, Hospodárová 3, Rovňáková 10/4.
HC SPORTA/HKM: Klussaiová - T. Zlatinská 3, Cviková 4, V. Zlatinská 5, V. Kečkéšová 3, P. Kečkéšová 2, Foltínová 4, Michalková 3, Kozlíková 3.