http://www.iuventa-zhk.chemkostavarena.sk/files2/5cchrna4fnvcp05u.JPG Staršie dorastenky michalovskej Iuventy prehrali v zápase 17. kola najvyššej súťaže na pôde HK Slovan Duslo Šaľa o päť gólov 26:31, keď po polčase prehrávali 11:16. Najviac sa strelecky darilo z michalovského tímu sedemgólovej Michaele Štefanovej, šesť gólov zaznamenala Daniela Marcinčáková a päť Martina Pustá. Michalovčanky sa v prvom dejstve ako tak držali iba úvodných desať minút. V desiatej minúte bol stav 5:4 pre domáce, ktoré ale odvtedy natiahli svoje vedenie do polčasovej prestávky na päť gólov - 16:11. V druhom síce hostky rýchlo skorigovali na 15:17, dej zápasu vo svoje prospech ale neobrátili a nakoniec prehrali 26:31. Zverenky trénera Ľuboša Holeja sa najbližšie predstavia v nedeľu 22. apríla v domovskej Chemkostav aréne, v ktorej o 9.30 hod. privítajú družstvo HC Sporta Hlohovec/Šurany.

HK Slovan Duslo Šaľa - Iuventa Michalovce 31:26 (16:11)
Pok. hody: 2/2 - 2/2, vylúčené: 2 - 2. Rozhodovali: R. Sivák a Haščík, 100 divákov.
IUVENTA: Hamorská - Pustá 5/2, Marcinčáková 6, Štefaniková 4, Štefánová 7, D. Holejová 1, Gajdošová 2, Duranková 1.