http://www.iuventa-zhk.chemkostavarena.sk/files2/8wrw40d08v4xo32z.JPG Staršie dorastenky michalovskej Iuventy utrpeli v dohrávanom stretnutí pätnásteho kola najvyššej súťaže svoju prvú jarnú porážku, keď na pôde UDHK Nitra prehrali tesne 30:32, hoci po polčase viedli 17:16. Michalovčankám síce nevyšiel štart do zápasu, keď prehrávali v úvode 3:6, no potom sa rozbehli a ešte v prvom dejstve otočili priebeh vo svoj prospech. Aj v úvode druhého dejstva sa im darilo držať niekoľkogólový náskok. Ešte pätnásť minút pred koncom viedli o štyri góly 25:21, no záverečné minúty im nevyšli. Nitrianky sa v úvode záverečnej desaťminútovky dostali do vedenia a to už z rúk do konca duelu nepustili. Zaujímavosťou je, že okrem brankárky Kováčovej sa do streleckej listiny zapísala každá jedna hráčka hosťujúceho tímu. Zverenky trénera Ľuboša Holeja budú najbližšie v hre v nedeľu 9. apríla, kedy o 13.00 hod. privítajú v rámci 16. kola najvyššej súťaže Drábovú Košice.

UDHK ŠG Nitra - Iuventa Michalovce 32:30 (16:17)
Pok. hody:  2/1 - 3/2. Vylúčené: 0 - 4, ČK  38. min. M. Štefánová (Michalovce – za tri vylúčenia). Rozhodovali: Kica a A. Štefánová. Divákov: 35.
UDHK ŠG: Domošová - Ferraj 1, Ďuranová, Kolářová 6, Jurovčíková, Trepáčová 6, Lehocká, M. Marinová 2, Haščíková 7, Simona Marinová 8, Hatinová, Sofia Marinová 2.
IUVENTA: Kováčová - Pustá 4/1, Marcinčáková 5, Sabolová 1, Štefaniková 7, M. Štefánová 3, D. Holejová 2, Gajdošová 4, Duranková 4.