http://www.iuventa-zhk.chemkostavarena.sk/files2/zivijbszg7mo7byr.JPG V michalovskej Iuvente sa po dlhšom čase odhodlali po novej akcii. Vedenie klubu sa rozhodlo pre svoje hráčky, ako aj pre ich príbuzných, čiže rodičov, priateľov, kamarátov, či súrodencov zorganizovať Family Day. V utorok sa teda v Chemkostav aréne zišli viaceré generácie, ktoré sa bavili nielen pri dobrej hudbe, ale aj pri rôznych stanovištiach, ako napríklad aj šmýkačka či skákací hrad.

„Je to akcia, ktorej cieľom je budovanie klubovej kultúry. Chceme takýmto spôsobom spájať ľudí v Iuvente. Spájať hráčky jednotlivých kategórií. Vzniká tu priestor pre to, aby rodičia videli, ako to v Iuvente funguje. Taktiež mladé hráčky sa môžu stretnúť so svojími idolmi v podobe hráčiek A tímu.  Hlavným cieľom, ako som spomínal je budovať klubovú kultúru, súdržnosť jednotlivých družstiev a takisto aj jednoliatý celok, akým Iuventa Michalovce rozhodne chce byť, “ podotkol na margo akcie jej tvorca, športový riaditeľ Iuventy Radoslav Kozlov. „Myslím si, že je dôležité, aby sa vytváral priestor na stretávanie sa hráčok, rodinných príslušníkov všetkých vekových kategórii, alebo partnerov, či priateľov klubu,“ pokračoval Radoslav Kozlov.

Náplňou tejto myšlienky je hlavne zábava. „Chceme, aby každý cítil, že byť v rodine Iuventy je skvelá voľba. Chceme, aby sa tu každý zabavil a následne si možno povedal wau, tá Iuventa je super,“ uviedol športový riaditeľ Iuventy, podľa ktorého ďalších slov by sa podobná akcia mohla konať aspoň raz ročne. „Využili sme čas, že sa blížia Vianoce a v takomto čase by sa táto akcia mohla konať aj v budúcnosti. Hostí sme v rámci blížiacich sa Vianoc na záver obdarovali malými darčekmi. Verím, že ich potešili. “

Zdieľaj

Prečítané: 739x
TOPlist©2010-2011 IUVENTA Michalovce. Všetky práva vyhradené. Vytvorila: NIKA PRESS s.r.o
Design: Richard Max