http://www.iuventa-zhk.chemkostavarena.sk/files2/i7qu64bvg7jxsdii.JPG Po úvodných troch kolách spoločnej slovensko-českej súťaže hádzanárok 2016/2017 sa prvýkrát v sezóne zišla reprezentácia žien SR. Slovenky mali zraz v pondelok v hoteli Majolika v Modre, kde sa budú pripravovať do stredajšieho prepoludnia. Káder na trojdňové sústredenie prešiel viacerými zmenami, ale napokon by hlavnému trénerovi Dušanovi Polozovi malo byť k dispozícii 21 hráčok, všetky sú z interligových klubov. Z rôznych dôvodov sa ospravedlnili pivotka Ivana Trochtová (HK Slovan Duslo Šaľa), spojka Klaudia Michnová a pôvodne dodatočne donominovaná krídelníčka Natália Szokeová (obe HK Slávia Partizánske). Chýbať bude aj duo z DHK Baník Most Lucia Mikulčík Súkenníková a Simona Szarková. Poloz sa napokon rozhodol pozvať ešte spojku Jasmínu Vargovú, ktorá rozšírila počet zástupkýň českého klubu SHK Veselí nad Moravou na kvarteto. Slovenské hádzanárky sa pripravujú na blížiaci sa štart I. fázy kvalifikácie o postup na MS 2017 v Nemecku

Káder reprezentácie hádzanárok Slovenska na sústredenie v Modre (19. - 21. 9. 2016):
Brankárky: Kristína Sedláčková (SHK Veselí nad Moravou/ČR), Adriana Medveďová (Iuventa Michalovce), Lucia Gubiková (Bemaco Prešov)
Pivotky: Eva Minárčiková (DHC Sokol Poruba/ČR), Kristína Pastorková (SHK Veselí nad Moravou/ČR), Vladimíra Kišíková (Iuventa Michalovce), Petra Štetáková (naposledy HK Slávia Partizánske)
Krídelníčky: Alžbeta Rechtorisová, Diana Tomášechová (obe DHC Sokol Poruba/ČR), Mária Holešová (Iuventa Michalovce), Lívia Klučková, Katarína Pócsíková (obe HK Slovan Duslo Šaľa)
Spojky: Alica Kostelná (DHC Sokol Poruba/ČR), Mária Olšovská, Jasmína Vargová (obe SHK Veselí nad Moravou/ČR), Marianna Rebičová, Veronika Habánková (obe Iuventa Michalovce), Karin Bunochová, Eva Veselková (obe HK Slovan Duslo Šaľa), Martina Bačíková, Tatiana Šutranová (obe Bemaco Prešov)

SITA

Zdieľaj

Prečítané: 451x
TOPlist©2010-2011 IUVENTA Michalovce. Všetky práva vyhradené. Vytvorila: NIKA PRESS s.r.o
Design: Richard Max