http://www.iuventa-zhk.chemkostavarena.sk/files2/xqpi0hgpagmsruqc.JPG Tak ako každý rok aj tentoraz neušli úspechy michalovskej Iuventy ani vrchným predstaviteľom miestnej samosprávy. Primátor Viliam Zahorčák si na radnicu v stredu popoludní pozval zlaté dievčatá, ktoré mu priniesli ukázať všetky tri poháre, ktoré získali v sezóne 2015/2016.

V samom úvode si slovo zobral čelný predstaviteľ miestnej samosprávy. Ten vyzdvihol úspech Iuventy, ako aj to, že dievčatá robia dobré meno Michalovciam nielen hrou a výsledkami, ale aj svojou krásou. Viliam Zahorčák takisto ocenil deviaty majstrovský titul, ktorým sa Iuventa vyrovnala Šali a vyjadril presvedčenie, že v nastávajúcej sezóne už budú Michalovčanky v zisku titulov na čele osamotené. Ako druhý si zobral slovo prezident Iuventy Michalovce Gabriel Dorič. Ten sa prvému mužovi mesta poďakoval za privítanie a takisto ocenil úspech dievčat, ktoré v tejto sezóne získali po tretíkrát v rade cenný triple.

Následne prišlo na neformálnu debatu, v ktorej Viliama Zahorčáka zaujímali viaceré otázky ohľadom úspešnej sezóny. Španielská brankárka Raquel Alvarez Lafuenteová sa napríklad dozvedela, že Michalovce sú družobným mestom španielskeho Villarealu a primátora zase prekvapila slovenčina Ukrajinky Oľgy Perederijovej. Tak ako v minulosti, aj tentoraz sa hráčky úspešného tímu podpísali do knihy mesta. Na samý záver príjemného posedenia ich Viliam Zahorčák obdaril cennými artiklami mesta a s prázdnymi rukami neodišiel ani on, keďže mu športový riaditeľ Jaroslav Čúrny daroval tričko s podpismi hráčok. Na záver prišlo aj na spoločnú fotografiu.

Zdieľaj

Prečítané: 1188x
TOPlist©2010-2011 IUVENTA Michalovce. Všetky práva vyhradené. Vytvorila: NIKA PRESS s.r.o
Design: Richard Max