http://www.iuventa-zhk.chemkostavarena.sk/files2/mt7jtp3gkwnofiy7.JPG Hádzanárky HCM Baia Mare zvíťazili v sobotňajšom stretnutí Memoriálu Tomáša Jakubča nad maďarským Debrecenom 28:27, aj keď do prestávky ešte prehrávali 14:16. Celý zápas bol mimoriadne vyrovnaný, viac vo vedení bol Debrecín, ale gól Kateríny Ježič v poslednej minúte rozhodol o víťazstve rumunského vicemajstra. Memoriál Tomáša Jakubča pokračuje poslednými dvoma zápasmi v nedeľu, o 10.00 hod. sa domáca Iuventa Michalovce predstaví v súboji s maďarským Debrecínom a na pravé poludnie sa začne duel medzi Podravkou Koprivnica a HCM Baia Mare..

Baia Mare - Debrecen 28:27 (15:17)

Pok. hody: 3/3 - 3/2, vylúčené: 5 - 1. Rozhodovali: Opava a Válek (obaja Česká republika) - 200 divákov.

HCM:  Munteanu, Dumanská - Nascimento 4/3, Oltean 1, Geiger 3, Tanasie 2, Maior Pasca, Perianu, Szucs, Abbingh 5, Ardean-Elisei 5, Jezič 4, Marin, Tatar, Tomescu, Preda, Zamfirescu, Nechita 4, Vizitiu.

DVSC: Horváth-Pásztor, Víg, B. Kiss - Szilágyi 2, Varsányi, O. Kiss, Despotović 4, Slakta 2, Kelemen 1, Garbuz 6/2, Palma 2, Sirián, Klikovac 2, Marincsák, Kudor 8.

Doterajšie výsledky:

IUVENTA - Baia Mare 30:32 (16:18), Debrecen - Koprivnica 23:28 (13:14), Michalovce - Koprivnica 29:22 (16:14),