http://www.iuventa-zhk.chemkostavarena.sk/files2/odrmu00mznhn5afa.jpg Hádzanárky michalovskej Iuventy neoslavovali obhajobu prvenstva v spoločnej česko-slovenskej súťaži WHIL len na ihrisku bezprostredne po skončení sobotňajšieho zápasu so Zlínom (35:21), ale aj v neďalekej Reštaurácii Kapura, ktorá bola dejiskom ich osláv aj pred rokom. Celé družstvo, realizačný tím, mládežnícki tréneri, ale aj sponzori, partneri či priatelia klubu, ale aj čelní predstavitelia Slovenského i českého hádzanárskeho zväzu, to všetko boli aktéri sobotňajšej veselice, ktorá sa uskutočnila na počesť už šiesteho triumfu Iuventy vo WHIL.

Úvodného slova sa ujal športový riaditeľ klubu Jaroslav Čúrny, ktorý vyzdvihol dosiahnutý úspech, poďakoval sa všetkým zainteresovaným za odvedenú prácu, ale aj pripomenul, že tím čakajú v tejto sezóne ešte ďalšie dva vrcholy, a tak ešte je o čo hrať aj v ďalších dňoch a týždňoch. Nasledoval príhovor trénerského debutanta pri ženskom tíme Iuventy, ešte len 29-ročného Františka Urbana. Ten sa v neľahkej situácii šance nezľakol a michalovskú loď nasmeroval do vytúženého víťazného prístavu. Pokračoval riaditeľ WHIL Jiří Konečný, ktorý sa ospravedlnil, že pre Iuventu priniesol iba šestnásť zlatých medailí (zvyšných štrnásť bolo pre prípad potreby k dispozícii na súbežnom stretnutí Poruba - Most). Český hosť pridal gratuláciu a vystrúhal nášmu tímu aj ďalšiu poklonu - naše hráčky pútali pozornosť nielen výkonmi, ale na samotnej recepcii aj ženskou krásou. Na záver sa pridal primátor mesta Michalovce Viliam Zahorčák, ktorý priznal, že na Iuventu je úprimne hrdý a reklamu, akú robia mestu, mu môžu viacerí kolegovia závidieť.

Potom už prišli na rad dobroty pre mlsné jazýčky a zábava, ktorý trvala do skorých ranných hodin. Michalovské dievčatá znovu potvrdili, že sa vedia perfektne zabaviť a odviazať. Na parkete boli rovnako ako na palubovke jednoducho jednotky   

Zdieľaj

Prečítané: 2089x
TOPlist©2010-2011 IUVENTA Michalovce. Všetky práva vyhradené. Vytvorila: NIKA PRESS s.r.o
Design: Richard Max