http://www.iuventa-zhk.chemkostavarena.sk/files2/j3aabgya75aegwqv.JPG Hádzanárky Iuventy Michalovce v sobotu spečatili svoje prvenstvo v dvanástom ročníku WHIL domácim triumfom nad J. Hradcom (40:25). Hneď po stretnutí za prítomnosti tisícky nadšených divákov vypukli oslavy priamo v hale a potom už na neverejnej časti pokračovali v neďalekej reštaurácii. Čerstvé víťazky WHIL potvrdili, že sú nielen skvelé hádzanárky, ale zároveň sa vedia aj fantasticky baviť. Svoje prvenstvo si dokonale vychutnali, o čom svedčia aj fotografie zo sobotňajšieho večera.

Pozvanie Iuventy prijali nielen predstavitelia klubu, ale aj zástupcovia radnice, sponzorov, médií či Slovenského zväzu hádzanej. Po úvodnom slove prezidenta klubu Gabriela Doriča, ktoré skomplikovalo viacnásobné zvonenie jeho mobilu, sa k prejavu odhodlal aj tréner družstva Ján Packa, ktorý zdôraznil, že je na svoj tím hrdý. Potom už prišlo na rad chutné občerstvenie, ktorému dominovalo chutné prasiatko, ale aj ďalšie dobroty. Hoci ovzduším poletovali do konca večera viaceré prenikavé vône, nič to nezmenilo na tom, že hostina Iuventy nemala chybu a bola dôstojnou bodkou za víťaznou základnou časťou.

Medzi zabávajúcimi nechýbali ani Ukrajinka Julia Bakchyrieva či Iveta Mičiníková, ale aj dlhodobo zranená Laura Gerič, alebo budúca mamička Zuzka Piskayová. Aj to potvrdilo, že Iuventa drží spolu!

Zaslúžili sa o titul:

Hráčsky káder: Lucia Gubiková, Adriana Medveďová, Anastasiia Zyková, Viktória Petróczi, Claudia Čičáková.

Terézia Szollosiová (kapitánka družstva), Sofia Nagyová, Mária Holešová, Tatiana Trehubová, Veronika Habánková.

Dominika Horňáková, Michaela Kovaličková, Patrícia Wollingerová.

Marianna Rebičová, Mária Olšovská, Lucia Tobiašová, Laura Gerič, Zuzana Piskayová, Tanja Kiridžič, Jelena Markovič, Radka Vargová, Alica Kostelná, Tatiana Gajdošíková.

Realizačný tím:

Tréner: Ján Packa.

Asistent: Martin Bumbera.

Lekár: Ján Džavan.

Masér: Pavol Werfer.

Fyzioterapeut: Peter Hreha.

Športový riaditeľ: Jaroslav Čúrny.

Prezident: Gabriel Dorič.  

 

Zdieľaj

Prečítané: 2748x
TOPlist©2010-2011 IUVENTA Michalovce. Všetky práva vyhradené. Vytvorila: NIKA PRESS s.r.o
Design: Richard Max