http://www.iuventa-zhk.chemkostavarena.sk/files2/4jtpwtkhfdokibco.jpg Hádzanárky michalovskej Iuventy už sú v dejisku nedeľňajšieho odvetného stretnutia tretieho kola Pohára EHF v slovinskom Zagorí. Z domáceho duelu si priviezli sedemgólový náskok po výhre 31:24 (14:13). Prestížny duel je na programe v nedeľu o 17.00 hod. a my veríme, že po jeho skončení sa bude Iuventa radovať z postupu do osemfinále Pohára EHF.

Zemplínčanky vycestovali na takmer osemstokilomet- rovú štreku už o piatej ráno a po vyše desiatich hodinách už vystupovali pred ubytovacím komplexom Vidrgar. Ten je umiestnený v peknom horskom prostredí, vzdialenom od Zagorja 21 kilometrov. Aj keď samotné ubytovanie pripomína z vonku skôr horskú chatu, vo vnútri je všetko v poriadku, a hlavne je tam nesmierne ticho.

O 18.00 hodine už zverenky trénera Jána Packu odštartovali prvú tréningovú jednotku (druhá je na programe v nedeľu o 10.00 hod.). Počas sobotňajšieho tréningu prebehla aj technická porada, na základe ktorej je zrejmé, že oproti prvému duelu dôjde na súpiskách oboch tímov k jedinej zmene - michalovskú spojku Radku Vargovú nahradí Mária Olšovská. Jasné je aj to, že Iuventa nastúpi v modrých dresoch, domáci v čiernych.

Držte nám doma palce a my sa vás budeme snažiť nesklamať! Pokúsime sa vám priebeh nedeľňajšieho súboja priblížiť cez server onlajny.cz





Zdieľaj

Prečítané: 1748x




TOPlist



©2010-2011 IUVENTA Michalovce. Všetky práva vyhradené. Vytvorila: NIKA PRESS s.r.o
Design: Richard Max