http://www.iuventa-zhk.chemkostavarena.sk/files2/nhrmvd02gy3kyqmk.JPG Juniorky michalovskej Iuventy zvíťazili v sobotňajšom stretnutí tretieho kola prvej ligy žien na pôde nováčika v Topoľčanoch 34:31 (19:13) a pripravili tomuto súperovi prvú prehru v sezóne, pričom sami si pripísali druhý triumf za sebou. Zverenky trénera Františka Urbana sa v najbližšom kole predstavia doma, ich súperom bude v nedeľu 6. októbra 2013 o 16.00 hod. celok Močenka.

Topoľčany - Michalovce jun. 31:34 (13:19)

Pok. hody: 6/5 - 3/2, vylúčenia: 6 - 8, navyše ČK: 54. Hanová (Topoľčany, za tri vylúčenia) - 52. Piskayová (Iuventa, za tri vylúčenia). Rozhodovali: Zahradník a Budzák - 100 divákov.

IUVENTA jun.: Čičáková, Hurčíková, S. Kolesárová - Dziurová 2, Piskayová 3, Kovaličková 7, Nagyová 1, Habánková 3/2, Ščerbáková, M. Holešová 7/1, Wollingerová 7, Olšovská 4, Kišiková, Chorovská.

František Urban, tréner junioriek Iuventy: "V prvom polčase sme podali lepší výkon, čo bolo zásluhou brankárky i celej defenzívy. Z toho ťažila výborne hrajúca krídelníčka Holešová. Po zmene strán sme prepásli prvých desať minút, prehrali sme ich 2:8 a zo šesťgólového náskoku bol stav 21:23. Celkovo sme v druhom dejstve nepodali optimálny výkon, viac by som vyzdvihol hru v obrane ako v útoku, ale z víťazstva máme zaslúženú radosť."

Prečítané: 1210x