http://www.iuventa-zhk.chemkostavarena.sk/files2/u3g57xsx8htnia50.jpg Michalovské hádzanárky dnes mali milú povinnosť. Zlaté dievčatá totiž na mestskej radnici privítal samotný primátor mesta Michalovce Viliam Zahorčák. Spolu s nimi sa tohto slávnostného aktu zúčastnili aj juniorky Iuventy, ktoré prednedávnom triumfovali v prvej ženskej lige.

Slávnostný akt sa začal presne o 15.00. Na mestskú radnicu dievčatá priniesli nielen majstrovský pohár, ale aj putovný pohár, pohár za víťazstvo v Slovenskom pohári  a štvrtým do zbierky bola trofej za zisk prvenstva v prvej lige. Primátor mesta Viliam Zahorčák na úvod ocenil prístup zlatých dievčat, ako aj to, že už niekoľko rokov robia veľmi dobrú reklamu mestu. Takisto nezabudol dodať, že dúfa aj v ďalšie úspechy momentálne najúspešnejšieho michalovského klubu. Vzápätí odovzdal prezident klubu Gabriel Dorič primátorovi dres s podpisom všetkých hráčok.

V samom závere sa hráčky, ale aj všetci prítomní činovníci klubu, podpísali do pamätnej knihy mesta. Po skončení slávnostného aktu sa zlaté dievčatá presunuli pred mestskú úrad, kde ich už čakala zhruba pätdesiatka priaznivcov, ktorí prišli na sľúbenú autogramiádu. Dievčatá sa podpisovali na plagáty, ale aj na kartičky, či dresy. Fanúšikovi sa navyše mohli sfotiť nielen so svojimi obľúbenými hádzanárkami, ale aj s víťaznými trofejami.

FOTO: Štefan Madaras

Fotogalériu z privítania nájdete aj tu ...

Zdieľaj

Prečítané: 2889x
TOPlist©2010-2011 IUVENTA Michalovce. Všetky práva vyhradené. Vytvorila: NIKA PRESS s.r.o
Design: Richard Max