Družstvo žien pre sezónu 2009/10 - tabuľka, výsledky, program

Hore zľava: masér Marek Jenčík, lekár MUDr. Eugen Lešo (čiastočne zakrytý), odborný konzultant Gabriel Valiska, Julia Bachirevová, Lívia Kalaninová, Sylvia Jenčíková, Zuzana Piskayová, Marianna Nemčíková, Anna Obšatníková, asistent trénera Peter Szöllösi, športový riaditeľ Pavol Mačičák. 
V strede zľava: Viktoria Škľaruková, Katarína Hvostaľová, Terézia Szöllösiová, Martina Bačíková, Lenka Kvetková, Mária Hricíková, tréner Dušan Daniš.
Dole zľava:
Tetyana Trehubovová, Dominika Horňáková, Katarína Zemáneková, Zuzana Hollá, Ingrid Kudročová, Alžbeta Polláková, Lucia Tobiášová, Mária Dobranská.

 

Pôvodné foto žien 2009/10:        prvé...          druhé..

Hráčsky káder a realizačný team 2009/10 sem...  

Konečná tabuľka WHIL 2009/10

               
                                                                                                                                                                             
1. Slavia222101692:49242
2. Veselí221804655:50836
3. Olomouc221615639:55333
4. ŠKP BA221525644:54432
5. Duslo Šaľa221516654:50631
6. Michalovce2210 

10 
619:585 
22
7. Písek2210012636:70420
8. Trenčín229013604:63918
9. HC Zlín226016571:63712
10. Partizánske  
22 
3118512:6377
11. J. Hradec223118478:6217
12. Inter222020446:7244

 

1. kolo    5. – 6. 9. 2009

5/18,00     J.Hradec   - Michalovce     20:29 (11:16)
5/17,00     Veselí     - Olomouc        24:21 (12:8)
5/15,00     Písek      - Partizánske    32:25 (19:11)
5/17,30     Bratislava - Šaľa           25:22 (13:9)
6.9.2009    Inter      - Slavia Praha   19:35 (9:17)
            Zlín       - Trenčín        35:23 (16:10)



2. kolo    12. – 13. 9. 2009
12/18,00    Trenčín      - Michalovce      27:28 (13:14)
13/15,00    Slavia Praha - Zlín         38:24 (25:9)
12/18,00    Šaľa         - Inter        29:11 (16:6) 
            Partizánske  - Bratislava   20:36 (12:17)
12/17,30    Olomouc      - Písek        44:24 (22:12)
12/18,00    J.Hradec     - Veselí       16:29 (8:9)


3. kolo    19. – 20. 9. 2009
19/17,00    Veselí     - Michalovce     38:24 (19:6)
19/15,00    Písek      - J.Hradec       27:26 (12:9)
19/17,30    Bratislava - Olomouc        31:31 (13:20)
17/17,30    Inter      - Partizánske    25:19 (9:8)
            Zlín       - Šaľa           26:27 (14:12)
19/18,00    Trenčín    - Slavia Praha   23:40 (12:18)


4. kolo    3. – 4. 10. 2009

3/18,00     Michalovce   - Slavia Praha 22:25 (12:10)
3/18,00     Šaľa         - Trenčín      39:21 (18:12)
            Partizánske  - Zlín         25:26 (12:8)
3/17,30     Olomouc      - Inter        37:26 (20:12)
30.9.       J.Hradec     - Bratislava   19:25 (9:15)
28.9./17,00 Veselí       - Písek        31:21 (14:15)


5. kolo    24. – 25. 10. 2009
24/15,00    Písek        - Michalovce   27:25 (13:15)
24/17,30    Bratislava   - Veselí       24:21 (11:11)
            J.Hradec     - Inter        29:19 (12:9)
25/17,00    Zlín         - Olomouc      27:34 (11:15)
24/18,00    Trenčín      - Partizánske  26:23 (11:9)
25/15,00    Slavia Praha – Šaľa         30:26 (12:16)


6. kolo    31. 10. - 1. 11. 2009

28/18,00    Michalovce   - Šaľa         33:33 (14:17)
31/16,00    Partizánske  - Slavia Praha 25:36 (11:22)
28/17,30    Olomouc      - Trenčín      35:26 (14:12)
 1/10,30    J.Hradec     - Zlín         24:23 (11:11)
31/17,00    Veselí       - Inter        36:17 (15:2)
28/18,00    Písek        - Bratislava   20:26 (8:12)


7. kolo    7. – 8.11.2009
4/17,30     Bratislava   - Michalovce   27:23 (9:16)
8/15,00     Inter        - Písek        32:35 (12:21)
            Zlín         - Veselí       20:33 (11:19)
7/18,00     Trenčín      - J.Hradec     23:18 (14:8)
4/18,00     Slavia Praha - Olomouc      24:25 (15:13)
7/18,00     Šaľa         - Partizánske  34:15 (20:10)


8. kolo     14. - 15.11.2009
14/18,00    Michalovce   - Partizánske   29:25 (15:14)
14/17,30    Olomouc      - Šaľa          30:27 (11:15)
14/18,00    J.Hradec     - Slavia Praha  18:24 (6:14)
14/17,00    Veselí       - Trenčín       28:20 (16:9)
14/15,00    Písek        - Zlín          33:28 (11:14)
13/17,30    Bratislava   - Inter         40:22 (19:10)


9. kolo    21. – 22.11.2009
21/15,00    Inter        - Michalovce    21:36 (11:15)
22/17,00    Zlín         - Bratislava    22:29 (13:14)
21/18,00    Trenčín      - Písek         38:41 (20:20)
22/15,00    Slavia Praha – Veselí        24:17 (9:6)
21/18,00    Šaľa         - J.Hradec      36:11 (17:8)
22/11,00    Partizánske  - Olomouc       24:29 (10:12)


10. kolo    28. - 29.11.2009
28/18,00    Michalovce   - Olomouc       25:28 (14:16)
28/18,00    J.Hradec     - Partizánske   22:22 (11:10)
28/17,00    Veselí       - Šaľa          27:23 (14:12)
28/15,00    Písek        - Slavia Praha  20:31 (11:17)
27/17,30    Bratislava   - Trenčín       33:27 (17:15)
29/14,00    Zlín         - Inter         32:19 (15:7)


11. kolo    9. – 10. 1. 2010    
            Zlín         - Michalovce    26:28 (12:17)
9/18,00     Trenčín      - Inter         32:23 (11:12)
10/15,00    Slavia Praha – Bratislava    28:23 (15:12)
9/18,00     Šaľa         - Písek         37:23 (17:11)
            Partizánske  - Veselí        20:25 (11:12)
9/17,30     Olomouc      - J.Hradec      32:23 (14:12)
  
 
 12. kolo    16. – 17. 1. 2010     
16/18,00    Michalovce   - J.Hradec      33:25 (17;12) 
16/17,30    Olomouc      - Veselí        23:28 (10:13)
            Partizánske  - Písek         33:30 (18:14)
16/18,00    Šaľa         - Bratislava    27:23 (15:14)
17/15,00    Slavia Praha - Inter         38:16 (17:5)
16/18,00    Trenčín      - Zlín          34;23 (19:12)

    


13. kolo  23. – 24. 1. 2010
23/18,00    Michalovce   - Trenčín       28:33 (14:15)
            Zlín         - Slavia Praha  24:31 (11:16)
            Inter        - Šaľa          11:26 (8:11)
23/17,30    Bratislava   - Partizánske   33:24 (19:12)
23/15,00    Písek        - Olomouc       39:35 (22:20)
23/17,00    Veselí       - J.Hradec      32:23 (15:9)
 

14. kolo  30. – 31. 1. 2010
30/18,00    Michalovce   - Veselí        24:29 (14:11)
30/18,00    J.Hradec     - Písek         30:27 (16:12)
30/17,30    Olomouc      - Bratislava    30:25 (14:11)
31/15,00    Partizánske  - Inter         31:19 (18:9) 
30/18,00    Šaľa         - Zlín          28:20 (15:10) 
31/15,00    Slavia Praha - Trenčín       31:27 (14:16)


15. kolo 6. – 7.2.2010
7/15,00     Slavia Praha - Michalovce    25:18 (10:11)
3/18,00     Trenčín      - Šaľa          25:27 (15:11)
7/16,00     Zlín         - Partizánske   21:18 (10:10)
6           Inter        - Olomouc       16:26 (9:14)

6/17,30     Bratislava   - J.Hradec      33:23 (19:9)
6/15,00     Písek        - Veselí        32:31 (20:17)
 
 
16. kolo 13. – 14.2.2010
13/18,00    Michalovce   - Písek         29:23 (16:10)
13/17,00    Veselí       - Bratislava    37:21 (17:12)
13/18,00    Inter        - J.Hradec      24:23 (10:11)
13/17,30    Olomouc      - Zlín          30:20 (16:11)
            Partizánske  - Trenčín       26:29 (15:16)
13/18,00    Šaľa         - Slavia Praha  25:29 (12:16)

 
17. kolo 20. – 21.2.2010
20/18,00    Šaľa         - Michalovce    33:23 (19:15)
21/15,00    Slavia Praha - Partizánske   38:20 (18:9)
20/18,00    Trenčín      - Olomouc       21:24 (9:9)
            Zlín         - J.Hradec      27:18 (14:8)
            Inter        - Veselí        20:29 (8:18)
20/17,30    Bratislava   - Písek         35:24 (20:10)
 

18. kolo 27. – 28.2.2010
27/18,00    Michalovce   - Bratislava    26:26 (14:15)
27/15,00    Písek        - Inter         41:24 (21:14)
27/17,00    Veselí       - Zlín          33:29 (18:15)
27/18,00    J.Hradec     - Trenčín       22:33 (8:15)
27/17,30    Olomouc      - Slavia Praha  19:23 (8:15)
            Partizánske  - Šaľa          22:33 (10:18)
 

19. kolo 6. – 7.3.2010
            Partizánske  - Michalovce    23:31 (9:15)     
6/18,00     Šaľa         - Olomouc       26:23 (14:10)
7/15,00     Slavia Praha - J.Hradec      40:20 (21:11)
6/18,00     Trenčín      - Veselí        21:30 (9:14)
            Zlín         - Písek         33:39 (16:19)
            Inter        - Bratislava    17:39 (10:18)
 

20. kolo 13. – 14.3.2010

13/18,00    Michalovce   - Inter         42:17 (25:5)       
13/17,30    Bratislava   - Zlín          34 :27 (22:10)
13/15,00    Písek        - Trenčín       25:32 (16:15)
13/17,00    Veselí       - Slavia Praha  33:34 (16:18)
13/18,00    J.Hradec     - Šaľa          26:33 (17:20)
13/17,30    Olomouc      - Partizánske   27:23 (12:11)
 

21. kolo 19. - 20.3.2010

20/18.00    Olomouc      - Michalovce    27:26 (12:13)
20/18.00    Partizánske  - J.Hradec      21:17 (12;8)
20/18.00    Šaľa         - Veselí        23:25 (9:9)
19/19.00    Slavia Praha - Písek         39:26 (19:14)
20/18.00    Trenčín      - Bratislava    25:34 (16:14)
20/18.00    Inter        - Zlín          22:31 (10;12)
  

22. kolo 24.3.2010 - jednotný začiatok – 18.00 hod
            Michalovce   - Zlín          37:27 (21:13)
            Inter        - Trenčín       26:38 (13:21) 
            Bratislava   - Slavia Praha  22:29 (12:14)
            Písek        - Šaľa          27:40 (9:23)
            Veselí       - Partizánske   39:28 (21:13)
            J.Hradec     - Olomouc       25:29 (15:14)˙






TOPlist



©2010-2011 IUVENTA Michalovce. Všetky práva vyhradené. Vytvorila: NIKA PRESS s.r.o
Design: Richard Max