Výsledky a vyžrebovanie WHIL v sezóne 2015/2016

Konečná tabuľka

1. Iuventa Michalovce 24 22 1 1 764:503 45
2. DHC Slavia Praha 24 21 1 2 725:529 43
3. DHK Baník Most 24 19 1 4 745:497 39
4. DHC Sokol Poruba 24 14 5 5 669:518 33
5. HK Slovan Duslo Šaľa 24 14 2 8 663:573 30
6. HK Slávia Partizánske 24 14 0 10 587:577 28
7. HC Zlín 24 12 0 12 564:569 24
7. DHK Zora Olomouc 24 11 1 12 583:605 23
9. SHK Veselí nad Moravou 24 7 4 13 596:660 18
10. Bemaco Prešov 24 5 1 18 511:671 11
11. ŠKP Bratislava 24 3 2 19 542:759 8
12. HC Plzeň 24 2 1 21 456:703 5
13. TJ Sokol Písek 24 2 1 21 516:757 5

JESENNÁ ČASŤ

Jarná časť sem...

1. kolo - 05. 09. 2015

Sokol Písek        - HC Plzeň            26:26 (13:15)
HC Zlín            - ŠKP Bratislava      30:20 (12:8)
SHK Veselí n.M.    - Duslo Šaľa          28:27 (13:13)
Iuventa Michalovce - Zora Olomouc        34:20  (14:10)
Slávia Partizánske - Slavia Praha        16:36 (10:21)
Sokol Poruba       - Bemaco Prešov       36:18 (19:7)
Baník Most voľno

2. kolo - 12. a 13. 09. 2015

Bemaco Prešov      - Zora Olomouc        24:32 (12:17)
Sokol Poruba       - Sokol Písek         39:19 (20:10)
ŠKP Bratislava     - Iuventa Michalovce  24:30 (10:17)
Duslo Šaľa         - Slávia Partizánske  23:21 (13:11)
HC Plzeň           - Baník Most          8:35 (4:18)
Slavia Praha       - HC Zlín             34:21 (17:5)
SHK Veselí n.M. voľno

3. kolo - 19. a 20. 09. 2015

Sokol Písek        - Bemaco Prešov      21:29 (10:13)      
SHK Veselí n.M.    - HC Plzeň           34:22 (18:12)
Iuventa Michalovce - Slavia Praha       31:24 (16:14)    
Zora Olomouc       - ŠKP Bratislava     38:18 (18:6)
Baník Most         - Sokol Poruba       27:23 (15:12)    
HC Zlín            - Duslo Šaľa         22:17 (10:9)    
Slávia Partizánske voľno

4. kolo - 26. a 27. 09. 2015

Sokol Písek        - Baník Most          19:31 (11:18)
HC Plzeň           - Slávia Partizánske  21:32 (10:18)
Bemaco Prešov      - ŠKP Bratislava      31:30 (17:17)
Sokol Poruba       - SHK Veselí n.M.     35:22 (19:12)
Duslo Šaľa         - Iuventa Michalovce  22:31 (11:15)
Slavia Praha       - Zora Olomouc        31:23 (16:11)
HC Zlín voľno

5. kolo - 02. 10. 2015

HC Zlín            - HC Plzeň            32:21 (18:10)
Zora Olomouc       - Duslo Šaľa          22:21 (9:9)
SHK Veselí n.M.    - Sokol Písek         30:28 (16:11)
ŠKP Bratislava     - Slavia Praha        25:33 (14:20)
Slávia Partizánske - Sokol Poruba        20:25 (8:11)
Baník Most         - Bemaco Prešov       39:20 (18:10)

Iuventa Michalovce voľno

6. kolo - 17. 10. 2015

HC Plzeň           - Iuventa Michalovce  20:37 (10:17) (28.9.)
Sokol Písek        - Slávia Partizánske  18:27 (7:17)
Bemaco Prešov      - Slavia Praha        20:31 (10:14)
Baník Most         - SHK Veselí n.M.     32:19 (16:8) (14.10.)
Sokol Poruba       - HC Zlín             26:22 (14:9)
Duslo Šaľa         - ŠKP Bratislava      38:18 (16:10)

Zora Olomouc voľno

7. kolo - 24. a 25. 10. 2015

SHK Veselí n.M.    - Bemaco Prešov       24:24 (9:7)
Zora Olomouc       - HC Plzeň            29:18 (13:8)
Iuventa Michalovce - Sokol Poruba        24:20 (13:9)
Slávia Partizánske - Baník Most          28:26 (16:16)
Slavia Praha       - Duslo Šaľa          36:27 (16:14)
HC Zlín            - Sokol Písek         39:22 (22:12)
ŠKP Bratislava voľno

8. kolo - 28. 10. 2015

Sokol Písek        - Iuventa Michalovce  17:30 (7:16) (27.9.)
HC Plzeň           - ŠKP Bratislava      22:13 (10:8) (17.11.)
Bemaco Prešov      - Duslo Šaľa          18:29 (8:10)
Sokol Poruba       - Zora Olomouc        28:23 (17:12)
Baník Most         - HC Zlín             29:20 (19:9)
SHK Veselí n.M.    - Slávia Partizánske  19:26 (10:11)
Slavia Praha voľno

9. kolo - 31. 10. a 01. 11. 2015

HC Zlín            - SHK Veselí n.M.     22:18 (10:10)
Zora Olomouc       - Sokol Písek         30:20 (16:13)
Iuventa Michalovce - Baník Most          28:22 (17:11)
ŠKP Bratislava     - Sokol Poruba        27:32 (11:16)
Slávia Partizánske - Bemaco Prešov       25:23 (19:10)
Slavia Praha       - HC Plzeň            35:22 (14:12)
Duslo Šaľa voľno

10. kolo - 07. 11. 2015

Sokol Písek        - ŠKP Bratislava      32:25 (16:13)
SHK Veselí nad M.  - Iuventa Michalovce  25:32 (11:17)
HC Plzeň           - Duslo Šaľa          18:27 (12:14)
Baník Most         - Zora Olomouc        35:23 (19:13)
Slávia Partizánske - HC Zlín             23:17 (13:9)
Sokol Poruba       - Slavia Praha        23:24 (10:10)
Bemaco Prešov voľno

11. kolo - 21. a 22. 11. 2015

HC Zlín            - Bemaco Prešov       26:16 (14:9)
Zora Olomouc       - SHK Veselí n.M.     34:25 (21:12)
Iuventa Michalovce - Slávia Partizánske  37:17 (19:11)
Duslo Šaľa         - Sokol Poruba        26:26 (14:16)
ŠKP Bratislava     - Baník Most          19:35 (12:17)
Slavia Praha       - Sokol Písek         42:24 (19:9)
HC Plzeň voľno

12. kolo - 03. 10 a 05. 12. 2015

HC Plzeň           - Bemaco Prešov       16:20 (6:11) (3.10.)
Sokol Písek        - Duslo Šaľa          23:33 (13:17)
HC Zlín            - Iuventa Michalovce  18:31 (11:15)
SHK Veselí n.M.    - ŠKP Bratislava      25:25 (17:15)
Slávia Partizánske - Zora Olomouc        20:19 (10:7)
Baník Most         - Slavia Praha        23:20 (15:9)
Sokol Poruba voľno

13. kolo - 09. 01 a 10. 01. 2016

HC Plzeň           - Sokol Poruba        17:34 (7:19) (13.11.)
Zora Olomouc       - HC Zlín             17:15 (9:6)
Iuventa Michalovce - Bemaco Prešov       31:23 (17:10) (5.1.)
ŠKP Bratislava     - Slávia Partizánske  24:33 (12:16)
Duslo Šaľa         - Baník Most          21:26 (12:14)
Slavia Praha       - SHK Veselí n.M.     35:22 (16:14)
Sokol Písek voľno

JARNÁ ČASŤ

14. kolo (23. - 24. január)
DHK Zora Olomouc - Iuventa Michalovce    23:35 (12:17)
Bemaco Prešov    - DHC Sokol Poruba      12:24 (5:9)
HC Plzeň         - Sokol Písek           22:18 (12:6)
Duslo Šaľa       - Veselí nad Moravou    27:20 (14:11)
Slavia Praha     - HK Slávia Partizánske 30:25 (16:13)
ŠKP Bratislava   - HC Zlín               23:26 (15:15)
Voľno: DHK Baník Most

15. kolo (27. január)
Iuventa Michalovce - ŠKP Bratislava       43:14 (21:6) (12.12.)
DHK Zora Olomouc   - Bemaco Prešov        24:18 (12:8)
HC Zlín            - Slavia Praha         23:24 (11:11)
Slávia Partizánske - HK Slovan Duslo Šaľa 25:23 (11:8)
DHK Baník Most     - HC Plzeň             36:15 (19:7)
Sokol Písek        - DHC Sokol Poruba     20:37 (10:19)
Voľno: SHK Veselí nad Moravou

16. kolo (30. - 31. január)
Sobota 30. január 2016
ŠKP Bratislava      - Zora Olomouc        27:31 (11:15)
HC Plzeň            - SHK Veselí n/Mor.   20:29 (7:16)
Duslo Šaľa          - HC Zlín             29:22 (12:13)
Sokol Poruba        - Baník Most          27:27 (11:11)
Slavia Praha        - Iuventa Michalovce  24:19 (14:8)
Bemaco Prešov       - Sokol Písek         28:18 (18:7)
Voľno: HK Slávia Partizánske

17. kolo (6. - 7. február)
Program 17. kola
DHK Baník Most      - Sokol Písek         39:14 (17:7)
SHK Veselí n/Mor.   - DHC Sokol Poruba    28:28 (15:14)
Zora Olomouc        - Slavia Praha        18:33 (6:18)
Iuventa Michalovce  - HK Slovan Šaľa      34:25 (19:15)
Slávia Partizánske  - HC Plzeň            26:16 (12:7)
ŠKP Bratislava      - Bemaco Prešov       24:23 (9:13)
Voľno: HC Zlín

18. kolo (13. - 14. február)
Bemaco Prešov       - Baník Most          24:40 (8:20)  
Sokol Písek         - SHK Veselí n/Mor.   22:28 (9:14)
Sokol Poruba        - Slávia Partizánske  21:16 (11:9)
HC Plzeň            - HC Zlín             18:23 (12:11)
Duslo Šaľa          - Zora Olomouc        36:25 (19:12)
Slavia Praha        - ŠKP Bratislava      37:22 (21:11)
Voľno: Iuventa Michalovce

19. kolo (20. - 21. február)
Iuventa Michalovce  - HC Plzeň            41:17 (21:8)
Slavia Praha        - Bemaco Prešov       25:15 (16:7)
ŠKP Bratislava      - Slovan Duslo Šaľa   22:35 (10:15)
HC Zlín             - Sokol Poruba        27:33 (12:19)
Slávia Partizánske  - Sokol Písek         31:20 (12:11)
SHK Veselí n/Mor.       - Baník Most      15:35 (8:14)
Voľno: DHK Zora Olomouc

20. kolo (27. - 28. február)
Sokol Poruba        - Iuventa Michalovce  25:25 (8:12)
Bemaco Prešov       - SHK Veselí n/Mor.   21:24 (12:14)
Baník Most          - Slávia Partizánske  31:16 (14:9)
Sokol Písek         - HC Zlín             22:31 (12:12)
HC Plzeň            - DHK Zora Olomouc    18:24 (8:10) (24.02.)
Duslo Šaľa          - Slavia Praha        25:25 (11:12)
Voľno: ŠKP Bratislava

21. kolo (4. marec)
Iuventa Michalovce  - Sokol Písek         36:18 (20:11)
Duslo Šaľa          - Bemaco Prešov       30:18 (16:8)
ŠKP Bratislava      - HC Plzeň            30:23 (13:13)
DHK Zora Olomouc    - DHC Sokol Poruba    22:22 (15:17)
HC Zlín             - DHK Baník Most      14:30 (6:14)
Slávia Partizánske  - SHK Veselí n/Mor.   26:23 (16:15)
Voľno: DHC Slavia Praha

22. kolo (26. - 27. marec)
Baník Most          - Iuventa Michalovce  25:30 (15:15)
Bemaco Prešov       - Slávia Partizánske  25:32 (13:17)
SHK Veselí n/Mor.   - HC Zlín             33:21 (18:9)
Sokol Písek         - DHK Zora Olomouc    22:21 (13:11)
Sokol Poruba        - ŠKP Bratislava      34:12 (21:3)
HC Plzeň            - Slavia Praha        17:28 (11:9)
Voľno: HK Slovan Duslo Šaľa

23. kolo (2. - 3. apríl)
Iuventa Michalovce  - SHK Veselí n/Mor.   29:22 (17:13)
Duslo Šaľa          - HC Plzeň            36:22 (18:10)
Slavia Praha        - Sokol Poruba        21:18 (12:7)
ŠKP Bratislava      - Sokol Písek         30:25 (12:12)
DHK Zora Olomouc    - DHK Baník Most      24:33 (12:17)
HC Zlín             - Slávia Partizánske  26:18 (11:7)
Voľno: Bemaco Prešov

24. kolo (9. apríl)
Slávia Partizánske  - Iuventa Michalovce  22:30 (12:16)
Bemaco Prešov       - HC Zlín             17:23 (4:10)
SHK Veselí n/Mor.   - Zora Olomouc        26:22 (11:13)
Baník Most          - ŠKP Bratislava      39:17 (22:10)
Sokol Písek         - Slavia Praha        22:34 (9:12)
Sokol Poruba        - Duslo Šaľa          19:22 (10:13)
Voľno: HC Plzeň

25. kolo (16. apríl)
Iuventa Michalovce  - HC Zlín             32:16 (15:8)
Bemaco Prešov       - HC Plzeň            24:23 (11:9) (19.02.)
Duslo Šaľa          - Sokol Písek         39:25 (18:12)
Slavia Praha        - Baník Most          29:22 (11:13)
ŠKP Bratislava      - SHK Veselí n/Mor.   32:32 (16:16)
Zora Olomouc        - Slávia Partizánske  24:19 (14:8)
Voľno: DHC Sokol Poruba

26. kolo (23. apríl)
Bemaco Prešov       - Iuventa Michalovce  20:34 (7:17) (13.04.)
HC Zlín             - DHK Zora Olomouc    29:15 (16:7)
Slávia Partizánske  - ŠKP Bratislava      33:20 (19:11)
SHK Veselí n/Mor.   - Slavia Praha        26:34 (12:16)
Baník Most          - Duslo Šaľa          28:24 (18:11)
Sokol Poruba        - HC Plzeň            34:16 (18:9)
Voľno: Sokol Písek

Zdroj: ženy.chf.cz






TOPlist



©2010-2011 IUVENTA Michalovce. Všetky práva vyhradené. Vytvorila: NIKA PRESS s.r.o
Design: Richard Max