Tabuľka, výsledky a vyžrebovanie WHIL 2010/11

Stav ku dňu 6. 3. 2011:

1. Slavia Praha 21    
19   
0   
2      
671:520   
38
2. Michalovce 21 16 0 5 709:591 32
3. Zlín 21 13 4 4 599:507 30
4. Šaľa 21 13 3 5 608:568 29
5. Veselí n/Mor. 19 12 1 6 509:462 25
6. Bánovce n/Bebr. 20
9 3 8 603:586 21
7. Olomouc 21 9 2 10 562:555 20
8. ŠKP Bratislava 21 9 1 11 532:544 19
9. Písek 21 8 3 10 607:645 19
10. Most 21 8 0 13 586:623 16
11. Trenčín 21 6 3 12 585:626 15
12. Partizánske 21 5 3 13 542:640 13
13. Poruba 20 4 1 15 538:615 9
14. Jindř. Hradec 21 2 0 19 454:623 4

Vyžrebovanie súťaže - kompletné na slovakhandball.sk sem...

1. kolo / 14. kolo             4.–5.9.2010        15.–16.1.2011

Bratislava   - Olomouc         30:22 (14:8)       19:27 (7:11)
Partizánske  - J. Hradec       31:26 (16:14)      28:22 (13:11)
Michalovce   - Bánovce         40:36 (22:19)      32:26 (16:11)
Zlín         - Poruba          28:21 (13:9)       25:25 (14:14)
Trenčín      - Slavia Praha    29:35 (14:17)      26:37 (12:21)
Písek        - Šaľa            30:34 (19:18)      31:31 (14:16)
Most         - Veselí          25:27 (11:12)      33:36 (13:16)


2. kolo  / 15. kolo            11.–12.9.2010      22.-23.1.2011

Olomouc      - Veselí          18:26 (8:10)       23:29 (9:14)
Šaľa         - Most            34:26 (17:12)      27:31 (13:12)
Slavia Praha - Písek           34:27 (17:11)      29:23 (15:11)
Poruba       - Trenčín         30:32 (14:16)      31:33 (13:16)
Bánovce      - Zlín            22:31 (22:31)      26:26 (13:12)
J. Hradec    - Michalovce      30:28 (15:14)      19:27 (10:16)
Bratislava   - Partizánske     43:19 (20:7)       27:25 (16:13)


3. kolo  / 16. kolo            18.–19.9.2010      29.-30.1.2011

Partizánske  - Olomouc         29:32              35:35
Michalovce   - Bratislava      38:27 (18:12)      28:25
Zlín         - J. Hradec       39:23              28:20
Trenčín      - Bánovce         23:32              27:29
Písek        - Poruba          37:29 (19:9)       25:39
Most         - Slavia Praha    24:40              28:38
Veselí       - Šaľa            24:24              24:27


4. kolo / 17. kolo             2.–3.10.2010       5.-6.2.2011

Olomouc      - Šaľa                        29:24              19:27
Slavia Praha - Veselí          28:25              27:20
Poruba       - Most            28:27              28:38
Bánovce      - Písek           33:27              32:30
J. Hradec    - Trenčín         26:28              17:34
Bratislava   - Zlín                        28:25               9:30
Partizánske  - Michalovce      25:31 (14:18)      25:40


5. kolo / 18. kolo             9.–10.10.2010      12.-13.2.2011

Michalovce   - Olomouc         31:28 (16:17)            23:27
Zlín         - Partizánske     36:23 (20:10)      27:13
Trenčín      - Bratislava      32:26 (21:13)      25:25
Písek        - J. Hradec       33:24 (18:11)      28:27
Most         - Bánovce         28:31 (13:16)      27:30
Veselí       - Poruba          31:17 (13:8)              odložené
Šaľa         - Slavia Praha    23:29              23:31

 

6. kolo / 19. kolo             16.–17.10.2010     19.-20.2.2011

Olomouc      - Slavia Praha    25:29              25:31
Poruba       - Šaľa            33:35              28:32
Bánovce      - Veselí          28:25                            odložené
J. Hradec    - Most            21:24              20:30
Bratislava   - Písek           35:24              20:27
Partizánske  - Trenčín         25:30              26:25
Michalovce   - Zlín            24:26              33:35 

 

7. kolo / 20. kolo             23.–24.10.2010     26.-27.2.2011

Zlín         - Olomouc         23:23 (10:14)      29:25
Trenčín      - Michalovce      30:39 (11:20)      30:45
Písek        - Partizánske     34:30 (15:17)      25:25
Most         - Bratislava      24:30 (10:17)      28:23
Veselí       - J. Hradec       25:22 (12:10)      23:17
Šaľa         - Bánovce         37:36 (18:18)      31:31
Slavia Praha – Poruba          30:26 (15:12)      33:21

8. kolo / 21. kolo             27.-28.10.2010     5.-6.3.2011

Olomouc      - Poruba          29:17 (14:11)      30:29
Bánovce      - Slavia Praha    29:35 (14:18)      nedeľa
J. Hradec    - Šaľa            18:20 (11:9)       24:36
Bratislava   - Veselí          20:19 (7:9)        24:29
Partizánske  - Most            30:26 (14:12)      29:34
Písek        - Michalovce      32:37 (15:23)       30:43 (15:17)
Zlín         - Trenčín         33:28 (15:12)      25:25

 

9. kolo / 22. kolo             30.–31.10.2010     12.-13.3.2011

Trenčín      - Olomouc         25:27 (12:15)
Písek        - Zlín            29:28 (13:15)
Most         - Michalovce      24:40 (10:16)
Veselí       - Partizánske     32:24 (17:16)
Šaľa         - Bratislava      19:18 (8:10)
Slavia Praha - J. Hradec       35:17 (16:9)
Poruba       - Bánovce         32:29 (19:16)


10. kolo / 23. kolo            6.–7.11.2010       19.-20.3.2011

Olomouc      - Bánovce         30:28 (22:16)
J. Hradec    - Poruba          23:29  (9:16)
Bratislava   - Slavia Praha    25:27 (12:13)
Partizánske  - Šaľa            19:28 (10:13)
Michalovce   - Veselí          29:25 (15:10) 
Zlín         - Most            29:21 (13:12)
Trenčín      - Písek           29:29 (15:15)


11. kolo / 24. kolo            13.–14.11.2010     26.-27.3.2011

Písek        - Olomouc         24:23 (10:11)
Most         - Trenčín         30:29 (15:11)
Veselí       - Zlín            27:21 (12:9)
Šaľa         - Michalovce      33:31 (16:18)
Slavia Praha - Partizánske     33:21 (16:9)
Poruba       - Bratislava      23:31 (10:15)
Bánovce      - J. Hradec       35:13 (19:6)


12. kolo / 25. kolo            20.–21.11.2010     2.4.2011

Olomouc      - J. Hradec       43:18 (18:7)
Bratislava   - Bánovce         29:26 (12:15)
Partizánske  - Poruba          28:22 (16:12)
Slavia Praha - Michalovce      28:31 (13:15) 
Zlín         - Šaľa            35:31 (16:13)
 Trenčín      - Veselí          24:28 (11:14)
Písek        - Most            31:29 (16:13)

 

13. kolo / 26. kolo            8.–9.1.2011        9.4.2011

Most         - Olomouc         29:22 (13:9)
Veselí       - Písek           34:31 (13:14)
Šaľa         - Trenčín         31:21 (15:10)
Slavia Praha - Zlín            31:20 (14:8)
Poruba       - Michalovce      30:39 (15:20)
Bánovce      - Partizánske     32:32 (14:16)
J. Hradec    - Bratislava      27:18 (12:9)






TOPlist



©2010-2011 IUVENTA Michalovce. Všetky práva vyhradené. Vytvorila: NIKA PRESS s.r.o
Design: Richard Max