Zoznam účastníkov WHIL v sezóne 2016/2017

Česká republika Slovensko
DHK Baník Most Iuventa Michalovce
DHC Slavia Praha HK Slovan Duslo Šaľa
DHC Sokol Poruba HK Slávia Partizánske
HC Zlín Bemaco Prešov
DHK Zora Olomouc ŠKP Bratislava
SHK Veselí nad Moravou HK AS Trenčín
TJ Sokol Písek

Výsledky

1. kolo 
TJ Sokol Písek - Bemaco Prešov 28:29 (10:10), SHK Veselí nad Moravou - ŠKP Bratislava 31:23 (18:10), DHC Sokol Poruba - Iuventa Michalovce 22:36 (13:21), HK AS Trenčín - HC Zlín 16:22 (7:10), HK Slávia Partizánske - DHC Slavia Praha 22:35 (8:17),, DHK Baník Most - DHK Zora Olomouc 32:19 (17:7).
Voľno: HK Slovan Duslo Šaľa.

2. kolo
Streda 7. september: Iuventa Michalovce - DHK Baník Most 30:26 (12:15), DHC Slavia Praha - TJ Sokol Písek 28:11 (12:6). Sobota 10. september: Bemaco Prešov - DHC Sokol Poruba 28:33 (16:18), HC Zlín - HK Slávia Partizánske 37:21 (15:16), ŠKP Bratislava - HK AS Trenčín 18:22 (5:10), HK Slovan Duslo Šaľa - SHK Veselí nad Moravou 28:26 (13:15).
Voľno: DHK Zora Olomouc.

3. kolo

Streda 14. september: DHC Sokol Poruba - DHC Slavia Praha 21:22 (12:12), DHK Baník Most - Bemaco Prešov 35:25 (21:9). Sobota 17. september: TJ Sokol Písek - HC Zlín 19:30 (11:10), Iuventa Michalovce - DHK Zora Olomouc 37:20 (13:8), HK Slávia Partizánske - ŠKP Bratislava 36:28 (20:9), HK AS Trenčín - HK Slovan Duslo Šaľa 21:31 (6:16).  Voľno: SHK Veselí nad Moravou.

4. kolo
Nedeľa 18. september: Bemaco Prešov - DHK Zora Olomouc 29:32 (12:17). Sobota 24. september: HC Zlín - DHC Sokol Poruba 15:18 (10:11), SHK Veselí nad Moravou - HK AS Trenčín 36:25 (16:8), ŠKP Bratislava - TJ Sokol Písek (25:28 (15:15), HK Slovan Duslo Šaľa - HK Slávia Partizánske 22:18 (12:8). Nedeľa 25. september: DHC Slavia Praha - DHK Baník Most 24:24 (12:14)
Voľno: Iuventa Michalovce.

5. kolo
Nedeľa 25. september: Iuventa Michalovce - Bemaco Prešov 47:24 (26:12). Streda 28. september: Sokol Písek - HK Slovan Duslo Šaľa 23:27 (12:16), DHK Zora Olomouc - DHC Slavia Praha 20:37 (9:13), HK Slávia Partizánske - SHK Veselí nad Moravou 21:20 (11:10), DHC Sokol Poruba - ŠKP Bratislava 39:14 (19:8), DHK Baník Most - HC Zlín 30:21 (15:10).
Voľno: HK AS Trenčín.

6. kolo

Piatok 30. september: ŠKP Bratislava - DHK Baník Most 17:42 (8:24). Streda 12. október: DHC Slavia Praha - Iuventa Michalovce 27:30 (14:16). Sobota 15. október: HC Zlín - DHK Zora Olomouc 22:17 (14:10), SHK Veselí nad Moravou - TJ Sokol Písek 36:14 (16:6), HK AS Trenčín - HK Slávia Partizánske 15:26 (10:11), HK Slovan Duslo Šaľa - DHC Sokol Poruba 30:25 (15:15). Voľno: Bemaco Prešov.

7. kolo
Utorok 18. október: Bemaco Prešov - DHC Slavia Praha 27:23 (12:9). Streda 19. október: Iuventa Michalovce - HC Zlín 34:18 (18:8). Sobota 22. október: TJ Sokol Písek - HK AS Trenčín 28:22 (16:9), DHK Zora Olomouc - ŠKP Bratislava 38:20 (16:9), DHC Sokol Poruba - SHK Veselí nad Moravou 20:16 (10:7). Utorok 25. október: DHK Baník Most - HK Slovan Duslo Šaľa 30:20 (15:9). 
Voľno: HK Slávia Partizánske.

8. kolo
Sobota 29. október: ŠKP Bratislava - Iuventa Michalovce 17:36 (9:18), SHK Veselí nad Moravou - DHK Baník Most 13:28 (5:12), HK Slovan Duslo Šaľa - DHK Zora Olomouc 39:25 (16:13), HK Slávia Partizánske - TJ Sokol Písek 27:18 (14:9), HK AS Trenčín - DHC Sokol Poruba 17:37 (9:20). Nedeľa 30. október HC Zlín - Bemaco Prešov 25:26 (12:12).
Voľno: DHC Slavia Praha.

9. kolo
Sobota 5. november: Iuventa Michalovce - HK Slovan Duslo Šaľa 37:26 (14:12), DHK Zora Olomouc - SHK Veselí nad Moravou 28:22 (15:12), DHK Baník Most - HK AS Trenčín 40:12 (20:4). Nedeľa 6. november: DHC Sokol Poruba - HK Slávia Partizánske 26:16 (13:5), Bemaco Prešov - ŠKP Bratislava 34:23 (16:17), DHC Slavia Praha - HC Zlín 33:21 (14:7).
Voľno: TJ Sokol Písek.

10. kolo
Streda 9. november: SHK Veselí nad Moravou - Iuventa Michalovce 21:34 (12:18). Sobota 12. november:  TJ Sokol Písek - DHC Sokol Poruba 17:29 (6:14), HK Slovan Duslo Šaľa - Bemaco Prešov 26:21 (11:9), ŠKP Bratislava - DHC Slavia Praha 24:39 (10:21), HK Slávia Partizánske - DHK Baník Most 17:22 (7:13). Nedeľa 13. november: HK AS Trenčín - DHK Zora Olomouc 18:31 (10:14)
Voľno: HC Zlín.

11. kolo
Streda 16. november: Iuventa Michalovce - HK AS Trenčín 36:17 (17:6). Sobota 19. november: DHK Zora Olomouc - HK Slávia Partizánske 26:25 (13:13), DHK Baník Most - TJ Sokol Písek 38:15 (23:4), Bemaco Prešov - SHK Veselí nad Moravou 33:27 (17:12). Nedeľa 20. november: HC Zlín - ŠKP Bratislava 34:14 (17:6), DHC Slavia Praha - HK Slovan Duslo Šaľa 23:22 (13:10).
Voľno: DHC Sokol Poruba.

12. kolo
Sobota 7. január: HK Slávia Partizánske - Iuventa Michalovce 18:32 (12:17), HK Slovan Duslo Šaľa - HC Zlín 33:26 (15:14), SHK Veselí nad Moravou - DHC Slavia Praha 25:28 (12:14), HK AS Trenčín - Bemaco Prešov 17:25 (9:10), TJ Sokol Písek - DHK Zora Olomouc 22:31 (6:16), DHC Sokol Poruba - DHK Baník Most 23:28 (12:14).
Voľno: ŠKP Bratislava.

13. kolo
Streda 11. január: DHC Slavia Praha - HK AS Trenčín 29:15 (18:6), ŠKP Bratislava - HK Slovan Duslo Šaľa 17:31 (7:15). Sobota 14. január: Bemaco Prešov - HK Slávia Partizánske 23:24 (13:14), DHK Zora Olomouc - DHC Sokol Poruba 21:22 (14:14). Nedeľa 15. január: HC Zlín - SHK Veselí nad Moravou 27:17 (9:10). Nedeľa 22. január: Iuventa Michalovce - TJ Sokol Píse 34:18 (17:7).
Voľno: DHK Baník Most.

Jarná časť

14. kolo
Sobota 21. január: HC Zlín - HK AS Trenčín 23:20 (13:9), Iuventa Michalovce - DHC Sokol Poruba 36:25 (16:11), DHK Zora Olomouc - DHK Baník Most 24:29 (14:17), Bemaco Prešov - TJ Sokol Písek 35:17 (14:5), ŠKP Bratislava - SHK Veselí nad Moravou 23:33 (8:15). Nedeľa 22. január: DHC Slavia Praha - HK Slávia Partizánske 24:21 (9:11).
Voľno: HK Slovan Duslo Šaľa.

15. kolo
Sobota 28. január: DHK Baník Most - Iuventa Michalovce 27:27 (14:16), SHK Veselí nad Moravou - HK Slovan Duslo Šaľa 22:30 (11:13), TJ Sokol Písek - DHC Slavia Praha 17:34 (12:17), HK Slávia Partizánske - HC Zlín 23:23 (16:15), DHC Sokol Poruba - Bemaco Prešov 29:26 (15:13), HK AS Trenčín - ŠKP Bratislava 25:19 (13:9).
Voľno: DHK Zora Olomouc.

16. kolo
Streda 1. február: DHC Slavia Praha - DHC Sokol Poruba (17.30 hod.). Sobota 4. február: DHK Zora Olomouc - Iuventa Michalovce 21:32 (12:15), ŠKP Bratislava - HK Slávia Partizánske 16:27 (5:11), HK Slovan Duslo Šaľa - HK AS Trenčín 30:21 (12:5), Bemaco Prešov - DHK Baník Most 26:30 (13:15). Nedeľa 5. február:  HC Zlín - TJ Sokol Písek 30:22 (17:9).
Voľno: SHK Veselí nad Moravou.

17. kolo
Streda 8. február: DHC Sokol Poruba - HC Zlín 29:24 (14:13). Piatok 10. február: HK AS Trenčín - SHK Veselí nad Moravou 22:37 (10:17). Sobota 11. február: TJ Sokol Písek - ŠKP Bratislava 32:26 (12:13), HK Slávia Partizánske - HK Slovan Duslo Šaľa 19:27 (8:12), DHK Zora Olomouc - Bemaco Prešov 28:19 (12:9). Štvrtok 23. február: DHK Baník Most - DHC Slavia Praha 35:17 (15:7)
Voľno: Iuventa Michalovce.

18. kolo
Sobota 18. február: HK Slovan Duslo Šaľa - TJ Sokol Písek 34:19 (17:8), SHK Veselí nad Moravou - HK Slávia Partizánske 24:25 (10:13), Bemaco Prešov - Iuventa Michalovce 19:28 (8:16), ŠKP Bratislava - DHC Sokol Poruba 29:35 (12:19). Nedeľa 19. február: DHC Slavia Praha - DHK Zora Olomouc 30:24 (16:12), HC Zlín - DHK Baník Most 22:27 (8:19) 
Voľno: HK AS Trenčín.

19. kolo
Sobota 25. február: Iuventa Michalovce - DHC Slavia Praha 35:25 (15:14), TJ Sokol Písek - SHK Veselí nad Moravou 25:33 (8:15), HK Slávia Partizánske - HK AS Trenčín 25:25 (16:13), DHK Zora Olomouc - HC Zlín 28:24 (14:10), DHC Sokol Poruba - HK Slovan Duslo Šaľa 20:21 (10:11), DHK Baník Most - ŠKP Bratislava 41:20 (19:8).
Voľno: Bemaco Prešov.

20. kolo
Sobota 4. marec: ŠKP Bratislava - DHK Zora Olomouc 23:33 (8:16), , HK AS Trenčín - TJ Sokol Písek 28:22 (14:13), HK Slovan Duslo Šaľa - DHK Baník Most 24:21 (13:13). Nedeľa 5. marec: DHC Slavia Praha - Bemaco Prešov 29:25 (15:11), HC Zlín - Iuventa Michalovce 22:25 (12:15). Streda 19. apríl: SHK Veselí nad Moravou - DHC Sokol Poruba.
Voľno: HK Slávia Partizánske.

21. kolo
Streda 8. marec: DHC Sokol Poruba - HK AS Trenčín 29:23 (16:14). Piatok 10. marec: Bemaco Prešov - HC Zlín 24:21 (14:11), Iuventa Michalovce - ŠKP Bratislava 46:20 (20:10), DHK Zora Olomouc - HK Slovan Duslo Šaľa 22:30 (13:13), DHK Baník Most - SHK Veselí nad Moravou 25:22 (11:14), TJ Sokol Písek - HK Slávia Partizánske 22:30 (10:15).
Voľno: DHC Slavia Praha.

22. kolo
Piatok 24. marec: HK AS Trenčín - DHK Baník Most 22:30 (12:12). Sobota 25. marec: SHK Veselí nad Moravou - DHK Zora Olomouc 25:27 (13:17), HK Slovan Duslo Šaľa - Iuventa Michalovce 24:27 (12:13), HK Slávia Partizánske - DHC Sokol Poruba 27:31 (16:17), ŠKP Bratislava - Bemaco Prešov 18:30 (10:15). Nedeľa 26. marec: HC Zlín - DHC Slavia Praha 20:27 (10:12).
Voľno: TJ Sokol Písek.

23. kolo
Piatok 31. marec: Iuventa Michalovce - SHK Veselí nad Moravou 33:25 (16:11). Sobota 1. apríl: DHK Baník Most - HK Slávia Partizánske 29:20 (12:8), DHK Zora Olomouc - HK AS Trenčín 27:28 (14:12), Bemaco Prešov - HK Slovan Duslo Šaľa 28:31 (16:16), DHC Sokol Poruba - TJ Sokol Písek 30:21 (19:9). Nedeľa 2. apríl: DHC Slavia Praha - ŠKP Bratislava 42:18 (21:10).
Voľno: HC Zlín.

Aktuálna tabuľka

1.
Iuventa Michalovce 23
22
1 0 770:506 45
2. DHK Baník Most 24
20
2 2 732:506 42
3. HK Slovan Duslo Šaľa 22 18 0 4 618:511 36
4. DHC Slavia Praha 22 16
1 5 616:513 33
5. DHC Sokol Poruba 22
14
0 8
589:525 28
6. DHK Zora Olomouc 22 11 0 11 568:577 22
7. HK Slávia Partizánske 22 9 1 12 497:522 19
8. HC Zlín 22 9 0 13 510:515 18
9. Bemaco Prešov 22 9 0 13 582:600 18
10. SHK Veselí nad Moravou 21
7 0 14
540:545 14
11. HK AS Trenčín 22 4
1 17 455:637 9
12. TJ Sokol Písek 23 3 0 19 482:693 6
13. ŠKP Bratislava 23
0 0 23
471:780 0

24. kolo
Streda 5. apríl: HK AS Trenčín - Iuventa Michalovce 25:36 (12:17)
. Sobota 8. apríl: TJ Sokol Písek - DHK Baník Most 25:35 (12:15), SHK Veselí nad Moravou - Bemaco Prešov 29:26 (12:15), HK Slávia Partizánske - DHK Zora Olomouc 22:26 (10:16), HK Slovan Duslo Šaľa - DHC Slavia Praha 32:20 (13:12), ŠKP Bratislava - HC Zlín 25:26 (13:14).
Voľno:
DHC Sokol Poruba.

25. kolo
Streda 29. marec: DHK Baník Most - DHC Sokol Poruba 28:22 (11:12). Streda 12. apríl: Iuventa Michalovce - HK Slávia Partizánske 38:23 (18:14), HC Zlín - HK Slovan Duslo Šaľa 21:21 (11:13), DHK Zora Olomouc - TJ Sokol Písek  37:20 (19:9). Štvrtok 13. apríl: Bemaco Prešov - HK AS Trenčín 32:22 (16:10), DHC Slavia Praha - SHK Veselí nad Moravou 22 23: (10:13).
Voľno: ŠKP Bratislava.

26. kolo (22. apríl)
TJ Sokol Písek - Iuventa Michalovce 19:22 (11:10), DHC Sokol Poruba - DHK Zora Olomouc, HK Slávia Partizánske - Bemaco Prešov, HK AS Trenčín - DHC Slavia Praha, SHK Veselí nad Moravou - HC Zlín, HK Slovan Duslo Šaľa - ŠKP Bratislava.
Voľno: DHK Baník Most.

Výsledky WHIL sezóna 2015/2016






TOPlist



©2010-2011 IUVENTA Michalovce. Všetky práva vyhradené. Vytvorila: NIKA PRESS s.r.o
Design: Richard Max