Účastníci WHIL v sezóne 2017/2018

Slovensko Česká republika
Iuventa Michalovce DHK Baník Most
HK Slovan Duslo Šaľa DHC Slavia Praha
Bemaco Prešov DHC Sokol Poruba
HK AS Trenčín DHK Zora Olomouc
HK Sokol Bánovce nad Bebravou HC Zlín
  SHK Veselí nad Moravou       
  HK Hodonín
  TJ Sokol Písek

Vylosovanie

1. kolo
Piatok 1. september: SHK Veselí nad Moravou - HK AS Trenčín 36:29 (19:14). Sobota 2. september: HK Sokol RMK Bánovce nad Bebravou - DHK Baník Most 20:41 (7:20), TJ Sokol Písek - HK Slovan Duslo Šaľa 20:33 (11:15), Iuventa Michalovce - HK Hodonín 40:19 (19:9), DHK Zora Olomouc - DHC Sokol Poruba 23:23 (12:6). Nedeľa 3. september: DHC Slavia Praha - HC Zlín 30:28 (15:11).
Voľno: Bemaco Prešov.

2. kolo
Sobota 9. september: HK Slovan Duslo Šaľa - DHK Baník Most 27:30 (12:13), TJ Sokol Písek - SHK Veselí nad Moravou 19:19 (10:14), HC Zlín - HK Sokol Bánovce nad Bebravou 31:21 (12:10), DHC Sokol Poruba - DHC Slavia Praha 20:21 (10:14), Bemaco Prešov - DHK Zora Olomouc 21:21 (8:8), HK AS Trenčín - Iuventa Michalovce 26:39 (13:18).
Voľno: HK Hodonín.

3. kolo Sobota 16. september: SHK Veselí nad Moravou - HK Slovan Duslo Šaľa 22:23 (11:14), Iuventa Michalovce - TJ Sokol Písek 33:27 (18:16), DHK Zora Olomouc - HK Hodonín 24:21 (11:11), DHK Baník Most - HC Zlín 35:22 (12:9).  Nedeľa 17. september: HK Sokol Bánovce nad Bebravou - DHC Sokol Poruba 21:27 (13:15). Piatok 3. november: DHC Slavia Praha - Bemaco Prešov 21:25 (8:11).
Voľno: HK AS Trenčín.

4. kolo
Streda 20. september: DHC Sokol Poruba - DHK Baník Most 19:19 (9:9). Piatok 22. september: Bemaco Prešov - HK Sokol Bánovce nad Bebravou 38:25 (18:13), HK Slovan Duslo Šaľa - HC Zlín 28:21 (18:11), HK Hodonín - DHC Slavia Praha 20:28 (6:13), HK AS Trenčín - DHK Zora Olomouc 26:27 (14:14). Sobota 23. september: SHK Veselí nad Moravou - Iuventa Michalovce 29:27 (18:13).
Voľno: TJ Sokol Písek.

5. kolo
Piatok 6. október: DHC Slavia Praha - HK AS Trenčín 25:28 (20:15). Sobota 7. október: Iuventa Michalovce - HK Slovan Duslo Šaľa 32:28 (15:10), HK Hodonín - HK Sokol Bánovce nad Bebravou 32:31 (20:17), DHK Baník Most - Bemaco Prešov 26:21 (13:9), DHK Zora Olomouc - TJ Sokol Písek 25:23 (13:12). Nedeľa 8. október: HC Zlín - DHC Sokol Poruba 18:21 (11:9)
Voľno: SHK Veselí nad Moravou.

6. kolo
Streda 11. október: HK Hodonín - DHK Baník Most 29:35 (15:17). Piatok 13. október: SHK Veselí nad Moravou - DHK Zora Olomouc 32:28 (16:16). Sobota 14. október: TJ Sokol Písek - DHC Slavia Praha 21:28 (10:17), ŠŠK SLŠ Prešov - HC Zlín 24:21 (11:9), HK Slovan Duslo Šaľa - DHC Sokol Poruba 26:19 (14:11), HK AS Trenčín - RK Sokol Bánovce nad Bebravou 33:30 (12:14). Voľno: Iuventa Michalovce.

7. kolo

Streda 18. október: DHC Slavia Praha - SHK Veselí nad Moravou 34:28 (19:13). Sobota 21. október: DHC Sokol Poruba - ŠŠK SLŠ Prešov 20:23 (10:11), DHK Zora Olomouc - Iuventa Michalovce 24:23 (15:13), RMK Sokol Bánovce nad Bebravou - TJ Sokol Písek 28:35 (16:18). Nedeľa 22. október: HC Zlín - HK Hodonín 23:20 (14:9). Streda 25. október: DHK Baník Most - HK AS Trenčín 29:21 (15:9). Voľno: HK Slovan Duslo Šaľa.

8. kolo
Piatok 27. október: HK Slovan Duslo Šaľa - ŠŠK Prešov 19:16 (12:8). Sobota 28. október: TJ Sokol Písek - DHK Baník Most 24:29 (11:15), Iuventa Michalovce - DHC Slavia Praha 33:28 (18:17), HK Hodonín - DHC Sokol Poruba 16:39 (10:18), SHK Veselí nad Moravou - RMK Sokol Bánovce nad Bebravou 32:22 (14:8), HK AS Trenčín - HC Zlín 32:35 (15:16).
Voľno: DHK Zora Olomouc.

9. kolo
Predohrávka 3. september: ŠŠK Prešov - HK Hodonín 30:23 (17:11). Sobota 4. november: HK Sokol Bánovce nad Bebravou - Iuventa Michalovce 25:36 (15:19), DHK Zora Olomouc - HK Slovan Duslo Šaľa 28:29 (11:17), DHK Baník Most - SHK Veselí nad Moravou 30:24 (12:11), HC Zlín - TJ Sokol Písek 28:19 (13:12), DHC Sokol Poruba - HK AS Trenčín 24:21 (8:12).
Voľno: DHC Slavia Praha.

10. kolo
Streda 8. november: Iuventa Michalovce - DHK Baník Most 31:24 (18:10). Piatok 10. november: HK Slovan Duslo Šaľa - HK Hodonín 35:26 (21:15). Sobota 11. november: TJ Sokol Písek - DHC Sokol Poruba 20:26 (9:12), HK AS Trenčín - ŠŠK Prešov 26:28 (15:14), SHK Veselí nad Moravou - HC Zlín 32:24 (17:15), DHK Zora Olomouc - DHC Slavia Praha 24:25 (14:14). Voľno: HK Sokol Bánovce nad Bebravou.

Tabuľka po 10. kole

1. DHK Baník Most 10
8
1 1 298:238 17
2. Iuventa Michalovce 9 7 0 2 294:230 14
3. HK Slovan Duslo Šaľa 9 7 0 2 248:214 14
4. DHC Slavia Praha 9
7 0 2
250:227 14
5. ŠŠK Prešov 9 6 1 2 226:202 13
6. DHC Sokol Poruba 10 5 2 3 238:208 12
7. SHK Veselí nad Moravou 9 5 1 3 254:236 11
8. DHK Zora Olomouc 9 4 2 3
224:223 10
9. HC Zlín 10
4
0
6 251:262 8
10. TJ Sokol Písek 9
1 1 7
208:249 3
11. HK AS Trenčín 9
1 0 8
242:283 2
12. HK Hodonín 9
1 0 8
206:285 2
13. HK Sokol Bánovce nad Bebravou 9
0 0 9
223:305 0

11. kolo
Štvrtok 16. november: HK Hodonín - HK AS Trenčín (18.00 hod.), DHC Sokol Poruba - SHK Veselí nad Moravou (18.10 hod.). Piatok 17. november: DHC Slavia Praha - HK Slovan Duslo Šaľa (17.00 hod.), ŠŠK Prešov - TJ Sokol Písek (17.00 hod.), HK Sokol Bánovce nad Bebravou - DHK Zora Olomouc (18.00 hod.). Sobota 18. november: HC Zlín - Iuventa Michalovce (15.00 hod. - priamy prenos 213)
Voľno: DHK Baník Most.

12. kolo (6. - 7. január 2018)
Iuventa Michalovce - DHC Sokol Poruba, HK Slovan Duslo Šaľa - HK AS Trenčín, TJ Sokol Písek - HK Hodonín, SHK Veselí nad Moravou - Bemaco Prešov, DHK Zora Olomouc - DHK Baník Most, DHC Slavia Praha - HK Sokol Bánovce nad Bebravou.
Voľno: HC Zlín.

13. kolo (13. - 14. január 2018)
Bemaco Prešov - Iuventa Michalovce, HK Sokol Bánovce nad Bebravou - HK Slovan Duslo Šaľa, DHK Baník Most - DHC Slavia Praha, HC Zlín - DHK Zora Olomouc, HK AS Trenčín - TJ Sokol Písek, HK Hodonín - SHK Veselí nad Moravou.
Voľno: DHC Sokol Poruba.

14. kolo (20. - 21. január 2018)
HK Slovan Duslo Šaľa - TJ Sokol Písek, HK AS Trenčín - SHK Veselí nad Moravou, HK Hodonín - Iuventa Michalovce, DHK Baník Most - HK Sokol Bánovce nad Bebravou, HC Zlín - DHC Slavia Praha, DHC Sokol Poruba - DHK Zora Olomouc.
Voľno: Bemaco Prešov.

15. kolo (27. - 28. janauár 2018)
Iuventa Michalovce - HK AS Trenčín, DHK Baník Most - HK Slovan Duslo Šaľa, HK Sokol Bánovce nad Bebravou - HC Zlín, DHC Slavia Praha - DHC Sokol Poruba, DHK Zora Olomouc - Bemaco Prešov, SHK Veselí nad Moravou - TJ Sokol Písek. Voľno: HK AS Trenčín.

16. kolo (3. - 4. február 2018)
HK Slovan Duslo Šaľa - SHK Veselí nad Moravou, TJ Sokol Písek - Iuventa Michalovce, HK Hodonín - DHK Zora Olomouc, Bemaco Prešov - DHC Slavia Praha, DHC Sokol Poruba - HK Sokol Bánovce nad Bebravou, HC Zlín - DHK Baník Most.
Voľno: HK AS Trenčín.

17. kolo (10. - 11. február 2018)
Iuventa Michalovce - SHK Veselí nad Moravou, HC Zlín - HK Slovan Duslo Šaľa, DHK Baník Most - DHC Sokol Poruba, HK Sokol Bánovce nad Bebravou - Bemaco Prešov, DHC Slavia Praha - HK Hodonín, DHK Zora Olomouc - HK AS Trenčín.
Voľno: TJ Sokol Písek.

18. kolo (17. - 18. február 2018)
HK Slovan Duslo Šaľa - Iuventa Michalovce, TJ Sokol Písek - DHK Zora Olomouc, HK AS Trenčín - DHC Slavia Praha, HK Hodonín - HK Sokol Bánovce nad Bebravou, Bemaco Prešov - DHK Baník Most, DHC Sokol Poruba - HC Zlín.
Voľno: SHK Veselí nad Moravou.

19. kolo (24. - 25. február 2018)
DHC Sokol Poruba - HK Slovan Duslo Šaľa, HC Zlín - Bemaco Prešov, DHK Baník Most - HK Hodonín, HK Sokol Bánovce nad Bebravou - HK AS Trenčín, DHC Slavia Praha - TJ Sokol Písek, DHK Zora Olomouc - SHK Veselí nad Moravou.
Voľno: Iuventa Michalovce.

20. kolo (3. - 4. marec 2018)
Iuventa Michalovce -
DHK Zora Olomouc, SHK Veselí nad Moravou - DHC Slavia Praha, TJ Sokol Písek - HK Sokol Bánovce nad Bebravou, HK AS Trenčín - DHK Baník Most, HK Hodonín - HC Zlín, Bemaco Prešov - DHC Sokol Poruba.
Voľno:
HK Slovan Duslo Šaľa.

21. kolo (10. - 11. marec 2018)
Bemaco Prešov - HK Slovan Duslo Šaľa, DHC Sokol Poruba - HK Hodonín, HC Zlín - HK AS Trenčín, DHK Baník Most - TJ Sokol Písek, HK Sokol Bánovce nad Bebravou - SHK Veselí nad Moravou, DHC Slavia Praha - Iuventa Michalovce.
Voľno: DHK Zora Olomouc.

22. kolo (16. marec 2018)
HK Slovan Duslo Šaľa - DHK Zora Olomouc, Iuventa Michalovce - HK Sokol Bánovce nad Bebravou, SHK Veselí nad Moravou - DHK Baník Most, TJ Sokol Písek - HC Zlín, HK AS Trenčín - DHC Sokol Poruba, HK Hodonín - Bemaco Prešov.
Voľno: DHC Slavia Praha.

23. kolo (28. - 29. marec 2018)
DHK Baník Most - Iuventa Michalovce, HK Hodonín - HK Slovan Duslo Šaľa, Bemaco Prešov - HK AS Trenčín, DHC Sokol Poruba - TJ Sokol Písek, HC Zlín - SHK Veselí nad Moravou, DHC Slavia Praha - DHK Zora Olomouc.
Voľno: HK Sokol Bánovce nad Bebravou.

24. kolo (7. - 8. apríl 2018)
HK Slovan Duslo Šaľa - DHC Slavia Praha, DHK Zora Olomouc - HK Sokol Bánovce nad Bebravou, Iuventa Michalovce - HC Zlín, SHK Veselí nad Moravou - DHC Sokol Poruba, TJ Sokol Písek - Bemaco Prešov, HK AS Trenčín - HK Hodonín.
Voľno: DHK Baník Most.

25. kolo (14. - 15. apríl 2018)
HK AS Trenčín - HK Slovan Duslo Šaľa, HK Hodonín - TJ Sokol Písek, Bemaco Prešov - SHK Veselí nad Moravou, DHC Sokol Poruba - Iuventa Michalovce, DHK Baník Most - DHK Zora Olomouc, HK Sokol Bánovce nad Bebravou - DHC Slavia Praha.
Voľno: HC Zlín.

26. kolo (21. - 22. apríl 2018)
Iuventa Michalovce - Bemaco Prešov, HK Slovan Duslo Šaľa - HK Sokol Bánovce nad Bebravou, DHC Slavia Praha - DHK Baník Most, DHK Zora Olomouc - HC Zlín, SHK Veselí nad Moravou - HK Hodonín, TJ Sokol Písek - HK AS Trenčín.
Voľno: DHC Sokol Poruba.

Výsledky WHIL sezóna 2016/2017






TOPlist



©2010-2011 IUVENTA Michalovce. Všetky práva vyhradené. Vytvorila: NIKA PRESS s.r.o
Design: Richard Max